Panda Gold Protection

7.00.01

5.0

1

Bütün cihazlarınızı herhangi bir tehdite karşı koruyun

2k

Bu uygulamayı oyla

Sürekli internete bağlanan daha fazla cihazı bir araya getiriyoruz ve malesef virüslere, casus ve kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız bırakıyoruz. Panda Gold Protection kullandığınız cihaza bakmaksızın: bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon, endişe etmeden çevrim içi aktivitelerinizi yapmanıza izin veren bir antivirüs programıdır.

Panda'nın bu versiyonu tüm antivirüs modeller arasında en kapsamlı korumayı sağlar ve arkasında hiç bir şey bırakmaz: Panda Gold Protection tüm müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı korumakla kalmaz aynı zamanda e-posta ve sosyal paylaşım hesaplarınız ve çevrim içi alışverişleriniz için de koruma sağlar.

İhtiyacınız olan tüm araçlar Windows 8'e benzeyen arayüzün ana ekranında mevcuttur: tarama, durum raporları, çoklu- cihaz koruması, destek kopyaları, antivirüs, güvenlik duvarı, kimlik koruma, anti-spam, ve ebeveyn kontrolleri.

Bu antivirüs programı dosyalarınızla eş zamanlanan 20GB alanı sizlere veren buluta dayalı bir depolama sistemi de sunar.
Kısıtlamalar

30 günlük ücretsiz deneme.

Uptodown X